Arabesk Radyo

”
arabesk radyo sesliduy giriş

Dinleyicilerimizin Dikkatine..!!

31 Temmuz 2018 | Yazar: kaptan | Henüz yorum yapılmamış | Görüntülenme

Değerli Hayal FM  Gönül Dostları son zamanlarda sizlerden gelen radyomuzu dinleyememe gibi şikayetler doğrultusunda bu makaleyi sizlerle paylaşmak istedik, öncelikle radyomuzu bilgisayardan ve google chrome tarayıcısından web sitelerimize girdiginizde radyo direkt olarak çalmıyor, bunun nedeni chrome yeni bir güncelleme yapması ve otomatik olarak radyo yayının başlamıyor olmasıdır.

Bizim herhangi bir teknik sorumuzdan kaynaklanmıyor tamamen chrome tarayıcısındaki sorun nedeniyle meydana gelmektedir. hangi radyoyu dinlemeye calışırsanız aynı problem ile karşılaşırsınız. google chrome yine bir güncelleme yaptığında bu sorunun çözüleceğini umuyoruz.

Google chrome dışında diğer tarayıcılardan (mozilla, microsoft edge, yandex, internet explorer ) yada masa üstü programımızı bilgisayarınıza indirerek radyomuzu rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Herhangı bir teknik problem, öneri, şikayetleriniz için bize whatsapp mesaj hattımızdan yada aynı numaradan (0544 525 7700 ) telefon aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz..

Yorumlar