Arabesk Radyo

arabesk radyo ”

Hayal FM’ e Dair..

30 Mayıs 2019 | Yazar: kaptan | Henüz yorum yapılmamış | Görüntülenme

Sanal alemde arabesk, fantazi radyoların en eskisi en uzun soluklusu olan, türkülerin vazgeçilmezi  Hayal FM yayın çizgisine sadık kalarak yıllardır yayın hayatını sadece internet mecrasından sürdürmeye devam etmektedir ve asla kâr amacı gütmemektedir.

Radyomuzun ilk web sayfasi ilk göz ağrımız olan www.hayalfm.biz  web sayfamizin yanısıra ikinci web sayfamiz olan www.hayalfm.org domain adresimiz 2012 yılında modern altyapısı ile Türkiye panel tarafından dizayn edilmişti ve bir çok radyo sitesinin birbirine benzerken bizim sayfamiz benzersiz oluşu ve kullanışlı olmasıyla en çok kullanılan web sayfamız olmuştu.

Radyo yönetimi Olarak artık bütün siteleri tek çatı altında toplamayı amaçladık bu nedenle yıl sonuna doğru www.hayalfm.org sayfamız 2017 yılında hizmetinize giren Resmi web sitemiz www.hayalfm.com.tr’ ye yönlendirilecektir, yine tek site üzerinden radyomuzu dinlemeye devam edeceksiniz.

Yıllardır bizi takip eden dinleyicilerimiz yayın formatımizin dışında yönetim olarak eserlerini yayinlamama kararını aldığımız yasaklı sanatçıların da  eserlerini yayinlamamız konusunda ısrarcı olmalarını rica ediyoruz. Her radyonun kuralları ilkeleri olduğu gibi Hayal FM yönetiminin de aldığı kararlara dinleyicilerimizden saygı Bekliyor Radyomuza kulak verdiğiniz süre boyunca keyifli dinlemeler diliyoruz.

İkibinli yılların başından bu yana kesintisiz yayında olan Radyomuzda bir bayrak yarışı misali binlerce amatör yada profesyonel yayıncı emek verdi. Hâlâ mevcut kadromuzda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Benzer Yazılar

hayalfm
Değerli Hayal FM Takipçileri Gün içinde Yayın yapmak üzere, Sam Broadcester programına hakim olabilen, diksiyonu güzelve  insanlarla iyi iletişim kurabilen,  Arabesk, Damar ve Türkü yayın formatımız dahilinde dinleyici mesajlarını harfiyen değerlendirecek Radyo Programcılığında  en az 5 yıl Tecrübeli olmak şart...
yudum hayalfmde
Değerli Hayal FM Dinleyicilerimiz 2017 yılı temmuz ayında radyomuzda canlı telefon bağlantısı ile konuk olarak Kaptan' ın Programına Katılan Sanatçı Yudum, o yıl şansıma isimli single Tanıtımı için Sizlerle Buluşmuştu.  İki yıl aradan sonra yeniden Hayal FM de Sevenleriyle Buluşuyor.  16 Aralık akşamı saat...
15.yasinda
Sanal Alemin en uzun soluklu arabesk, fantazi müzik ve türkü formatını kendine dinleyicisinin isteği üzerine yayın formatı olarak benimseyen Hayal FM Yayın hayatına 20 kasım 2004 tarihinde yayın hayatına başladı. ilk yıllarda özellikle gurbetçilerimize yönelik yayınlar yapmak üzere kurulan radyomuz sonrasında ...

Yorumlar