Arabesk Radyo

arabesk radyo ”

Hayal FM’ e Dair..

30 Mayıs 2019 | Yazar: kaptan | Henüz yorum yapılmamış | Görüntülenme

Sanal alemde arabesk, fantazi radyoların en eskisi en uzun soluklusu olan, türkülerin vazgeçilmezi  Hayal FM yayın çizgisine sadık kalarak yıllardır yayın hayatını sadece internet mecrasından sürdürmeye devam etmektedir ve asla kâr amacı gütmemektedir.

Radyomuzun ilk web sayfasi ilk göz ağrımız olan www.hayalfm.biz  web sayfamizin yanısıra ikinci web sayfamiz olan www.hayalfm.org domain adresimiz 2012 yılında modern altyapısı ile Türkiye panel tarafından dizayn edilmişti ve bir çok radyo sitesinin birbirine benzerken bizim sayfamiz benzersiz oluşu ve kullanışlı olmasıyla en çok kullanılan web sayfamız olmuştu.

Radyo yönetimi Olarak artık bütün siteleri tek çatı altında toplamayı amaçladık bu nedenle yıl sonuna doğru www.hayalfm.org sayfamız 2017 yılında hizmetinize giren Resmi web sitemiz www.hayalfm.com.tr’ ye yönlendirilecektir, yine tek site üzerinden radyomuzu dinlemeye devam edeceksiniz.

Yıllardır bizi takip eden dinleyicilerimiz yayın formatımizin dışında yönetim olarak eserlerini yayinlamama kararını aldığımız yasaklı sanatçıların da  eserlerini yayinlamamız konusunda ısrarcı olmalarını rica ediyoruz. Her radyonun kuralları ilkeleri olduğu gibi Hayal FM yönetiminin de aldığı kararlara dinleyicilerimizden saygı Bekliyor Radyomuza kulak verdiğiniz süre boyunca keyifli dinlemeler diliyoruz.

İkibinli yılların başından bu yana kesintisiz yayında olan Radyomuzda bir bayrak yarışı misali binlerce amatör yada profesyonel yayıncı emek verdi. Hâlâ mevcut kadromuzda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Benzer Yazılar

Değerli Hayalci'ler radyomuz kurulduğu günden beri hep aynı sunucudan yayınlarına devam etmekte idi. Son zamanlarda yaşanan kesintilerden dolayı eski firma slmhosting ile yollarımızı ayırıp, bundan böyle sorun yaşamamak için yaptığımız uzun arastırmalar sonucu çok daha güçlü, daha iyi ses kalitesi alternatifi ...
benguturktv.hayalfm
Sevgili Hayal Fm Gönül dostları, hali hazırda kadromuzda emek veren yayıncı kadromuz sizler için elinden gelenin en iyisini yaparak birbirinden güzel programlar icra etmeye devam ediyorlar. Sadece Radyoda program yapmakla yetinmeyip, kendimizi her zaman geliştirmenin yolundayız ve bu maksatla radyomuzun daha geniş kitlelere eri...
radyo
 Sevgili hayalci Dostlar. Günümüzde hayal ile gerçek birbirine karışmış , hatta yer değiştirmiş durumda sanki. Bir kişiye veya nesneye isim konulurken ayakları yere basan ve gerçekçi isimler konulur. Örneğin : Yiğit , Bahadır gibi. Bunun tersi örneği yok gibi. Hayal FM hariç tabiki. Adı hayal olan bir şeyin ge...

Yorumlar