Arabesk Radyo

arabesk radyo ”

Hayal FM’ e Dair..

30 Mayıs 2019 | Yazar: kaptan | Henüz yorum yapılmamış | Görüntülenme

Sanal alemde arabesk, fantazi radyoların en eskisi en uzun soluklusu olan, türkülerin vazgeçilmezi  Hayal FM yayın çizgisine sadık kalarak yıllardır yayın hayatını sadece internet mecrasından sürdürmeye devam etmektedir ve asla kâr amacı gütmemektedir.

Radyomuzun ilk web sayfasi ilk göz ağrımız olan www.hayalfm.biz  web sayfamizin yanısıra ikinci web sayfamiz olan www.hayalfm.org domain adresimiz 2012 yılında modern altyapısı ile Türkiye panel tarafından dizayn edilmişti ve bir çok radyo sitesinin birbirine benzerken bizim sayfamiz benzersiz oluşu ve kullanışlı olmasıyla en çok kullanılan web sayfamız olmuştu.

Radyo yönetimi Olarak artık bütün siteleri tek çatı altında toplamayı amaçladık bu nedenle yıl sonuna doğru www.hayalfm.org sayfamız 2017 yılında hizmetinize giren Resmi web sitemiz www.hayalfm.com.tr’ ye yönlendirilecektir, yine tek site üzerinden radyomuzu dinlemeye devam edeceksiniz.

Yıllardır bizi takip eden dinleyicilerimiz yayın formatımizin dışında yönetim olarak eserlerini yayinlamama kararını aldığımız yasaklı sanatçıların da  eserlerini yayinlamamız konusunda ısrarcı olmalarını rica ediyoruz. Her radyonun kuralları ilkeleri olduğu gibi Hayal FM yönetiminin de aldığı kararlara dinleyicilerimizden saygı Bekliyor Radyomuza kulak verdiğiniz süre boyunca keyifli dinlemeler diliyoruz.

İkibinli yılların başından bu yana kesintisiz yayında olan Radyomuzda bir bayrak yarışı misali binlerce amatör yada profesyonel yayıncı emek verdi. Hâlâ mevcut kadromuzda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Benzer Yazılar

hayalfm youtube
Değerli Radyo Hayal FM Gönül dostlarımız radyomuz da konuk olan arabesk ve türk halk müziği sanatçısı olan ve ünlü yada ünsüz tüm sanatcılarımızla yaptığımız sohbet ve söyleşilerimizin tamamını ve bundan sonraki yapacağımız tüm sohbetlerımizi de ayrıca yayıncılarımızdan derleme şiirleri klip olara...
Değerli Hayal FM gönül dostlarımız birbirinden değerli ünlü yada amatör sanatçılarımızı sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. yeni bir ses yeni bir yorumcu değil yıllarını müziğe adamış türkü formunda eserlere ses veren sanatçı Akın Sarıkaya 22 mayıs çarşamba akşamı saat 20:00 de Kaptan' ın Canlı ya...
Burası HayalfM.....  Müdavimlerimiz vardır her daim bize kulak ve gönül veren..   Burası dost meclisidir, herhangı bır radyo değildir. Dostluğa kardeşliğe insanlığa değer verenlerin, nezih insanların dinlediği bir web radyosudur. Vatan aşkı bayrak sevdası vardır emekci ve dinleyenlerinin yüreğinde.  Burada. bu ...

Yorumlar