Arabesk Radyo

arabesk radyo ”

Hayal FM Takipçisinden..

13 Ekim 2018 | Yazar: kaptan | Henüz yorum yapılmamış | Görüntülenme

Hayal Fm ‘ e Gönül Vermiş olan Erden Kaya Gönül dostumuzdan Hayalcilere Serzenişi..

Sevgili Hayal Fm’ in  Kaptan’ı Bu makalemde aynı sese kulak verdiğimiz Hayal Fm dinleyicilerine bir serzenişte bulunmak istiyorum.

Sizi Her zaman Ancak takipteyim ve severek dinliyorum.  Daha önce şarkı talebinde bulunmayanların da istek de bulunması ve onların da teşvik edilmesi amacıyla yazıyorum. Reytingimiz çok güzel ancak programda aktif olarak bulunan dinleyici sayısı yeterli değil. Programlar belirli kişilerin istek ve temennisi ile gidiyor. Bu böyle olmamalı programa herkes katılmalı ve katkı sağlamalıdır. Böyle olunca programlar daha zengin ve bizlerin talepleri doğrultusunda olacaktır. Bu durum ise ister dinleyici olsun ister Hayal Fm olsun herkesin lehine olacaktır.

Uyuyan devi uyandırmak yani pasif haldeki hayalcileri aktif hale getirmek durumundayız. Bu gönül işinin taliplisi olarak hayalcilere mesajım var:

Sevgili hayalciler mümkün mertebe klavyelerimizi lütfen kullanalım. İstek yapalım. Hayal Fm’le ilgili fikirlerimizi. düşüncelerimizi, önerilerimizi lütfen belirtelim. Böyle olmuyor. Bu durum seni çok seviyorum ancak uzaktan ve platonik der gibi birşey. Bilmelisinizki böyle bir platonik aşkın kimseye faydası yoktur. Bilakis yaşayana zararı vardır. Kendi kendini üzer ancak karşı taraf bi haber olur. Ayrıca bir söz vardır. “Kurur kuru gadanı alayım” diye. (Yani seni seviyorum günahların bana.) Lütfen Hayal FM’in kuru kuru gadasını almayın yani destek verdiğinizi yanında olduğunuzu hissettirin. Tek kazancı dost kazanmak olan, kar amacı gütmeyen Hayal FM in yanında olalım. Eğer hayalci olmaya gönül verdiyseniz (ki reytingler bunu gösteriyor) lütfen aktif olalım.

Aslında böyle yapmakla yayıncı kardeşlerimize de iyilik yaptığınızı bilin. Böyle yapmakla hem denetim görevi yapmış olacaksınız hemde yayıncı kardeşlerimizi yönlendirilerek onların işini kolaylaştırmış olacaksınız. Arkadaşlar bu yayınlar biz Hayal Fm dinleyicileri için 2005 yılından beridir yapılıyor. Böyle yapmakla yayıncı kardeşlerimizinde ufku daha fazla açılacak ve bizlerin talebi doğrultusunda daha güzel ve verimli programlar olacaktır.

Tekrar etmem gerekirse ; nasıl bir sahnedeki şarkıcının ödülü alkışsa, Hayal Fm programcısı kardeşlerimizin ödülüde “ben hayalciyim sizi takip ediyorum” diye dinleyiciden gelen mesajdır. Buda ancak “kalavyeyi kullanarak” istekde bulunmakla olur.Lütfen sadece dinlemekle yetinmeyip, İstek , dilek ve temenni mesajlarımızı Hayal Fm’e mutlaka ama mutlaka iletelim.

İstekde bulunmaya gelince:

Önceleri bende istekde bulunmada bir müddet sıkıntı çektim. Yanlış gönderiyormuşum. Tabiki gitmediği için isteğim çalınmıyordu. Sonra öğrendim. İstedikten sonra sizlerinde öğrenmeme gibi bir bahanesi olmamalı.

Radyomuzu telefondan dinlemek için androd ise Yalnız önce Hayal Fm’i indirmeniz gerekiyor. Böyle olunca hem radyo dinleyip hemde Hayal Fm’le yazışabilirsiniz. 

Sevgili kaptan,
Gençlerden ziyade orta kuşaktanda yüksek bir oranda dinleyici kitlesi olduğunu düşünüyorum. Bu kuşaktan da yeni teknoloji konusunda yeterli bilgiye sahip olmayanlar olabilir. Bu durumda olan hayalciler çocukları veya yakınlarından yardım alabilir. Sevgili hayalciler Hayat sizin hayatınız. Lütfen gönlünüzden geçenleri yapın ve yaşayın. İstek , dilek ve temninide bulunarak Hayal Fm’e katkı sağlamak sizede iyi gelecektir. Bunu sizde yaşayıp göreceksiniz.

Sevgili hayalciler hepinizin aktif dinleyici olması temennisi ile,
Hepinize saygı ve selamlar.  Erden KAYA- Mudanya

Benzer Yazılar

hayalfm ınstagram da
Değerli Hayalciler Günümüzde bir çok insan  sosyal medya kanallarını kullanarak zamanını geçiriyor. Bu sosyal medya kanallarından  yoğun olarak kullanılanlardan bir tanesi de Instagram. Genelde fotoğraf paylaşımı için kullanılan bu platformda siz değerli dinleyicilerimizin talepleri üzerine artık Hayal FM de Yer al...
Hayaller mi? Yoksa gerçekler mi Güzel ? Umudumuzu hayallere mi bağladık, Hayallerimizi bir kenara koymadan Kıyılarda, köşelerde ağladık. Güneş bir an yüzünü göstersede yağmurlar bizim için ağladı. Biz hayallerimize Bir yudum çay içtik Aşk için kor alevlere düştük Bütün aşıklar bir araya g...
hayalfm 14.yıl
RADYO HAYAL VE 14 YIL Bozkır Yozgat'ın yiğit insanı Kadir Karahan abimizin bir ideali vardır. Dışarıda yaşayan gurbetçi hemşehrilerini düşünmek. Onların kültürlerini korumak , memleketle irtibatlarını koparmamak ve memleket hasreti çekmemeleri için ne yapılabilir ve bu nasıl yapılabilirdi. Bunun en güzel yolunun ...

Yorumlar